Hakkımızda

Ne Yapıyoruz?

Destek Point olarak Bilişim, Saha Hizmeti, Teknik Destek, Yazılım, Sistem Desteği, Network Alt Yapısı ve Güvenlik, Kamera Sistemleri, Teknik Servis Dış Kaynak Personel ihtiyacı sunuyoruz.

Destek Point olarak biz firmaların Bilişim, Elektronik, Elektrik Sitemlerin Bakım ve Teknik Servis Tek Çözüm Merkezi Olmak En iyi Hizmeti vermek için 2008 Yılında iş hayatına Başladık. Geçmiş 21 Yıl Deneyimiz ile Sizlerle Beraberiz.

Destek Point Bilgi ve iletişim, Alt yapı, teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerler sunar. Servis sağlayıcılara ve kurumlara uçtan uca destek vermektedir. 

Destek Point Bilişimin her sektördeki kuruluşlara bağımsız, gerçek zamanlı, hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunmayı hedeflemektedir. 

Çeşitli alanlarda uzman personel bulunduran Destek Point, dünya çapında markaların sertifikalı ve yetkin iş ortaklıkları ile müşteri portföyüne nitelikli ürün ve hizmetler ulaştırmaktadır. 

Destek Point Bilişim Sistem ve Altyapı çözümlerinde, en küçük işletmelerden en büyük kurumsal yapılara kadar her ölçekte, uluslararası standartlara tam uyumlu altyapılar tasarlayıp müşterilerinin hizmetine sunar.

Güncel Teknolojiyi Kullanarak Yazılım Mimarileri İle Harikalar Yaratıyoruz!

Uzman ekibimiz sayesinde yazılım projelerinizi hayata geçiriyoruz. Yazılım çözümlerimiz ile projelerinize sadelik, güven ve profesyonellik katıyoruz…

İletişim Formu

Mesajınız gönderildi